Jdi na obsah Jdi na menu
 


Med a sauna

9. 10. 2010

Sauna - úžasné relaxační prostředí, kde lze načerpat síly, zrelaxovat, popovídat si s druhými lidmi. Pro mne je sauna místem, ve kterém očistím tělo, ale i duši - vychutnávám si teplo prostředí, vůni eukalyptu, pot linoucí se po těle.

Abych svému tělíčku dodala kromě duševní potravy i očistu fyzickou začala jsem v sauně používat med. Jak jsem se dozvěděla, jedná se o nejstarší ukrajinskou metodu pomáhající lidem od různých potíží.

Poprvé jsem vyzkoušela sílu tohoto "lektvaru" přímo na sobě, když jsem se objednala na masáž medem. Čekala jsem plna zvědavosti na to co přijde. Lehla si na záda a masér doslova na mne vylil med a začal mne masírovat. Slušně to lepilo, vždycky když se mazér dotknul mých zad, připadalo mi, že se ke mně přilepil jako suchý zip..:-))

Před vstupem jsem byla upozorněna, že se mi může motat hlava, mít rozmazané vidění, být unavená, protože se jedná o silně antioxidančí proces.

Po půl hodinové masáži jsem sotva slezla z lehátka, odbehlala do pokoje a odpočívala. Ale cítila jsem se dobře až moc dobře.

A po této zkušenosti jsem zkusila použít med v sauně. Před vstupem do sauny se namažu medem - dekolt, obličej, lokty, kolena, paty a nechávám působit tuto "dobrotu". Když máte med na rtech a olíznete je, ten sladký pocit je k nakousnutí...:-))

Doporučuji, zkuste vzít med, namazat jej na chleba, dát do čaje, upéci medové řezy  nebo si nechat masáž medem či si jej "namazat" na tělo a nechat působit. Je to super pocit a zážitek.

Vyzkoušejte to..:-))

 

 

 
 

 

Kontakt

Ptejte se na cokoliv

Mintaka.astro@email.cz

Mail list
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 32289
Měsíc: 584
Den: 13